Maggiori informazioni sul libro
Vítejte na českém venkově 70. a 80. let dvacátého století. V časech, kdy se hojně schůzovalo, místo hlasování se souhlasně kývalo a tleskalo, a kdy se plány plnily nejméně na 150 procent. I tak ale mnozí dokázali jet po vlastní ose a spoustě obyvatel bylo šumák, co soudruzi v televizi plkají. V uceleném cyklu humorných povídek „Musíme zabít Reagana“ nás autor pohledem rošťáckého školáka Prokopa Kozuby vrátí do doby až neskutečně reálného socialismu. Kdekdo dosáhl mistrovských kvalit v umění proplouvání, švindlovalo se, lhalo se, dokonce se občas i něco ukradlo… Ale lid se uměl také bavit, užíval si lásky a milování a rozhodně nebylo všechno horší než teď, když máme svobodu a otevřené hranice. Kdo tu éru zažil, při čtení si nejspíš s trochou nostalgie zavzpomíná na své vlastní zážitky a rozverné příhody. A ti, co neměli tu čest zažít soudružské časy osobně, si aspoň budou moci udělat obrázek, a přiložit tak další střípek do mozaiky poznání let ještě ne tak dávno minulých.
Acquisto del libro
Musíme zabít Reagana aneb trampoty Prokopa Kozuby, Patrik Klán
- Lingua
- Pubblicato
- 2016
- product-detail.submit-box.info.binding
- (In brossura)
Metodi di pagamento
Qui potrebbe esserci la tua recensione.
- Titolo
- Musíme zabít Reagana aneb trampoty Prokopa Kozuby
- Lingua
- Ceco
- Autori
- Patrik Klán
- Editore
- Atimaro
- Pubblicato
- 2016
- Formato
- In brossura
- ISBN10
- 8027006775
- ISBN13
- 9788027006779
- Serie
- Valutazione
- 3,55 su 5
- Descrizione
- Vítejte na českém venkově 70. a 80. let dvacátého století. V časech, kdy se hojně schůzovalo, místo hlasování se souhlasně kývalo a tleskalo, a kdy se plány plnily nejméně na 150 procent. I tak ale mnozí dokázali jet po vlastní ose a spoustě obyvatel bylo šumák, co soudruzi v televizi plkají. V uceleném cyklu humorných povídek „Musíme zabít Reagana“ nás autor pohledem rošťáckého školáka Prokopa Kozuby vrátí do doby až neskutečně reálného socialismu. Kdekdo dosáhl mistrovských kvalit v umění proplouvání, švindlovalo se, lhalo se, dokonce se občas i něco ukradlo… Ale lid se uměl také bavit, užíval si lásky a milování a rozhodně nebylo všechno horší než teď, když máme svobodu a otevřené hranice. Kdo tu éru zažil, při čtení si nejspíš s trochou nostalgie zavzpomíná na své vlastní zážitky a rozverné příhody. A ti, co neměli tu čest zažít soudružské časy osobně, si aspoň budou moci udělat obrázek, a přiložit tak další střípek do mozaiky poznání let ještě ne tak dávno minulých.


